Město Litoměřice

 

            

        

             

 

Partneři
Kotva
Aktuálně
Škola online

Moodle

Moodle

 

 

Školní email

V příštích dnech vaříme
Pondělí 17.08.2020
Polévka: 
brokolicová
Hl. jídlo: 
Houbová omáčka, slepičí prsa
Příloha: 
těstoviny
Nápoj1: 
ovocná šťáva nebo čaj
Nápoj 2: 
voda s plátky citronu
Úterý 18.08.2020
Polévka: 
zeleninová - těstovinová rýže
Hl. jídlo: 
Vepřová panenka po selsku
Příloha1: 
bramborový knedlík
Příloha 2: 
špenát
Nápoj1: 
ovocná šťáva nebo čaj
Nápoj 2: 
voda s plátky citronu
Středa 19.08.2020
Polévka: 
hrachová
Hl. jídlo: 
Květákovo-sýrové medajlonky
Příloha: 
bramborová kaše
Nápoj1: 
ovocná šťáva nebo čaj
Nápoj 2: 
voda s plátky citronu

Nabídka pracovních pozic

 

 

 

 

 

 

Mapa webu

Obalko & Obal roku aneb škola na nejprestižnější národní akci našeho oboru

Vloženo: 26.10.2019 | Autor: | Zobrazeno: 281x
Mezinárodní konference Obalko společně s předáváním cen Obal roku se konala 24. 10. v Aquapalace Čestlice. Mezi více než 400 návštěvníky, byli s 2 pedagogy i vybraní studenti naší školy. Obě akce jsou stěžejními výročními akcemi obalového průmyslu v ČR.

Hlavní částí kongresu OBALKO byla celodenní konference složená z dopolední a odpoledních sekcí. Dopolední sekce, plná inspirace, byla zahájená úvodním slovem, na které navazují různé prezentace a přednášky věnující se tématu celého kongresu. Na ně navazovala panelová diskuze, kde vystoupili jak zastánci, tak odpůrci aktuálních obalových témat.

Odpolední program kongresu byl rozdělen do tří sekcí – marketingové, technologické a transportní. 

 

Pro naše studenty byla účast na této prestižní (a díky sponzorům společnosti ATOZ a obalové asociaci SYBA pro nás bezplatné) akci nejenom velkým odborným přínosem, ale i možností hovořit s nejznámějšími producenty na našem trhu či se inspirovat řadou designových či konstrukčních vychytávek.

 

Po konferenci následoval slavnostní Galavečer s předáváním cen Obal roku. Tato soutěž, organizovaná obalovou asociací SYBA, je jedinou soutěží na našem trhu, která je certifikovaná pro mezinárodní World Star for Packaging. Odborný garant oboru Grafický design obalů a zároveň vyučující na naší škole je navíc předsedkyní této národní soutěže. Jako každý rok i letos zde byly předávány ceny, včetně nejvyšších cen předsedkyně poroty.

Letos bylo uděleno výrobcům přes 30 cen OR a po prvé v historii jednu z cen mohl předávat student (ceny jsou běžně předávány zástupci firem a odborníky z oboru). Poctou pro naší školu je, že tímto studentem byla žákyně naší školy, která studuje Grafický design obalů v rámci skupiny Litegra (část SŠ a MŠ Litoměřice), Kateřina Pazderová. Cenu předávala společnosti THIMM, se kterou škola již od počátku vzniku oboru GDO spolupracuje.

Po předávání cen následovala námořnická party v prostoru bazénů v Aquaplace, kterou si všichni zúčastnění náležitě užili.