Město Litoměřice

 

            

        

             

 

Partneři
Kotva
Aktuálně
I - škola

iSkola.cz

 

 

Moodle

Moodle

 

 

Školní email

V příštích dnech vaříme
01.06.2020
Nezadáno
02.06.2020
Nezadáno
03.06.2020
Nezadáno

Nabídka pracovních pozic

 

 

 

 

 

 

Mapa webu

Obhajoba projektu

Vloženo: 10.12.2019 | Autor: | Zobrazeno: 225x
Ve středu 4. 12. proběhla první velká odborná akce ve spolupráci se sociálním partnerem, společností DS SMITH. Studenti měli za úkol zpracovat projekt na téma skupinové balení Pet Food. Projekt měl zároveň i alespoň částečně modifikovat pracovní prostředí, takže se pracovalo ve skupinách, obvykle po 5 studentech napříč školním spektrem od prvního do čtvrtého ročníku, aby byl mix zkušených i méně zkušených, konstruktérů i grafiků či zdatných i méně zdatných začínajících marketérů.

Kritéria hodnocení byla nastavena poměrně přísně, hodnotila se konstrukce, celkový vizuál i presentace projektu. Většina studentů (až na mizivé množství vyjímek) obhájila v rozsahu 1 – 3, tedy max. za dobře.

 

Vzhledem k tomu, že 8 členná komise byla sestavena i z odborníků z praxe, a přesto před jejich poměrně přísným profesionálním pohledem, třetina studentů dokázala obhájit za jedna, může být většina žáků spokojená. Po pravdě řečeno i studenti, kteří měli o něco horší známku, předvedli vesměs téměř profesionální výkony, prostě v reálné praxi platí, že 3 = dobře, což není nic špatného.

 

Vítězům samozřejmě gratulujeme a už teď se těšíme na další projekt, který bude tentokrát ve znamení technických klauzur. Doufejme, že projekt dopadne ještě mnohem lépe než právě zhodnocený.