Město Litoměřice

 

            

        

             

 

Partneři
Kotva
I - škola

iSkola.cz

 

 

Moodle

Moodle

 

 

Školní email

V příštích dnech vaříme
Středa 15.08.2018
Polévka: 
čočková
Hl. jídlo1: 
hovězí námořnické maso
Příloha: 
rýže
Hl. jídlo 2: 
zapečená kapusta se slepičím masem
Příloha1: 
brambory
Příloha 2: 
mrkvový salát s citronem
Nápoj1: 
ovocná šťáva nebo čaj
Nápoj 2: 
voda s plátky citronu
Čtvrtek 16.08.2018
Polévka: 
kuřecí - mušličky
Hl. jídlo1: 
vepřová panenka na smetaně
Příloha: 
houskový knedlík
Hl. jídlo 2: 
fazolový guláš s hovězím masem
Příloha: 
chléb
Nápoj1: 
ovocná šťáva nebo čaj
Nápoj 2: 
voda s plátky citronu
Pátek 17.08.2018
Polévka: 
z kysaného zelí
Hl. jídlo1: 
plněný paprikový lusk
Příloha1: 
brambory
Příloha 2: 
okurkový salát
Hl. jídlo 2: 
žemlovka s tvarohem a jablky
Nápoj1: 
ovocná šťáva nebo čaj
Nápoj 2: 
voda s plátky citronu

Nabídka pracovních pozic

 

 

Pedagogický pracovník

 

 

 

 

 

Mapa webu
Vloženo: 19.6.2018 | Autor: | Zobrazeno: 52x
Díky spolupráci se známým designerským studiem Fiala&Šebek Visual Communication, jsme mohli pro studenty Grafického designu obalů uspořádat výtvarné klauzury na profesionální bázi. V rámci přednášky a pak následné exkurzi a workshopu u této společnosti, dostali studenti návod, jak se zpracovává zakázka profesionálním způsobem. Návrh řešení a jeho odpresentování si mohli nyní pod náročným pohledem zkušební komise poprvé naostro i zkusit.

Vloženo: 6.6.2018 | Autor: | Zobrazeno: 35x
Když se před necelými dvěma lety zakládal obor Grafický design obalů, hned od počátku měl ambice se stát vlajkovou lodí školy. V současnosti zde funguje společně s příbuzným oborem Grafický design a ukazuje se, že jeho potenciál je opravdu široký. Naše šikovné studenty začínají oceňovat i odborné subjekty, takže v trendu spolupráce s firmami i odbornou asociací SYBA chceme i nadále pokračovat. Cílem je, aby obor studenty bavil, ale zároveň se s ním mohli i v budoucnosti uživit.

Vloženo: 6.6.2018 | Autor: | Zobrazeno: 51x
Naše škola se prostřednictvím svých oborů Grafický design obalů a Grafický Design zúčastnila mezinárodních veletrhů Reklama&Polygraf&Obaly. Tohoto prestižního veletrhu se naše škola zúčastnila jako jediná škola z našeho regionu. A hned napoprvé se ukázalo, že jsme svým stánkem zaujali!

Vloženo: 2.5.2018 | Autor: | Zobrazeno: 85x

Vloženo: 24.4.2018 | Autor: | Zobrazeno: 133x
O oděvní modely, které naši studenti oboru Grafický design obalů a Grafický design vyrobili z obalových materiálů a následně předvedli v rámci módní přehlídky, kterou připravili jako kulturní program na mezinárodní soutěž Mladých kadeřníků v Ústí nad Labem, se zajímal i odborný tisk, včetně časopisu pro módní byznys, Fashion Retail.

Vloženo: 11.4.2018 | Autor: | Zobrazeno: 97x
V úterý 10. dubna se žáci oboru Grafický design obalů vypravili do jednoho z nejznámějších studií z oblasti obalového designu u nás, společnosti Fiala&Šebek Visual Communication. Zástupci této velmi známé firmy již ve škole přednášeli, nyní se žáci vypravili podívat se přímo k nim. Nejednalo se jen o klasickou exkurzi, ale studenti se mohli u konkrétní zakázky seznámit s konkrétními kroky jejího řešení. A na závěr dostali, jak jinak, úkol, v podobě klauzurní práce, kterou k nám do Litoměřic přijedou hodnotit profesionálové ve svém oboru.

Vloženo: 29.3.2018 | Autor: | Zobrazeno: 159x
Grafický design obalů se profesně opět posouvá dále. Škola zakoupila pro mladé obalové designéry řezací plotr velkého formátu. Studenti tedy ve spojení s již využívanými profi CAD SW (především ArtiosCAD, EngView Package Designer) mohou realizovat své nápady ve stejných podmínkách jako ve vývojových či konstrukčních oddělení firem. Výstupem není jen virtuální realita, ale profesně udělaný obal, displej či řezaná grafika.

Vloženo: 21.3.2018 | Autor: | Zobrazeno: 226x
V krásných historických prostorách muzea v Ústí nad Labem se konal již 4. ročník soutěže Mladých kadeřníků. Této soutěže s mezinárodní účastí se zúčastnily i kadeřnice naší školy. Ale nejenom ony, soutěž podpořil i náš obor Grafický design a grafický design obalů, který se postaral o kulturní program v podobě další módní přehlídky, kde všechny modely, které modelky a modelové z řad našich studentů předváděly, byly vyrobeny pouze z obalových a odpadních materiálů.

Vloženo: 13.3.2018 | Autor: | Zobrazeno: 209x
Obor grafický design obalů navázal spolupráci s jedním z největších leaderů ve výrobě ofsetových, digitálních a zpracovatelských strojů na světě, s německou společností Heidelberg. V současnosti Heidelberg a škola začal realizovat první velký projekt pro studenty oboru GDO.

Celkem: 55 článků