Město Litoměřice

 

            

        

             

 

Partneři
Kotva
I - škola

iSkola.cz

 

 

Moodle

Moodle

 

 

Školní email

V příštích dnech vaříme
Pondělí 16.09.2019
Polévka: 
česneková s kroupami
Hl. jídlo1: 
Hovězí maso
Příloha1: 
brambory
Příloha 2: 
dušená zelenina
Hl. jídlo 2: 
Paela se zeleninou, kuřecím masem a tuňákem
Příloha: 
rajčatový salát
Nápoj1: 
ovocná šťáva nebo čaj
Nápoj 2: 
voda s plátky citronu
Úterý 17.09.2019
Polévka: 
zeleninová - pohanka
Hl. jídlo1: 
Kuřecí maso na způsob bažanta
Příloha: 
rýže
Hl. jídlo 2: 
Římské těstovina s mletým masem
Příloha: 
okurkový salát
Nápoj1: 
ovocná šťáva nebo čaj
Nápoj 2: 
voda s plátky citronu
Středa 18.09.2019
Polévka: 
cizrnová
Hl. jídlo1: 
Hovězí debrecínský guláš
Příloha: 
těstoviny
Hl. jídlo 2: 
Lázeňská zeleninová směs
Příloha1: 
brambory
Příloha 2: 
červená řepa
Nápoj1: 
ovocná šťáva nebo čaj
Nápoj 2: 
voda s plátky citronu

Nabídka pracovních pozic

 

 

Pedagogický pracovník (Velikost: 461.74 kB)

 

 

 

 

 

Mapa webu
Vloženo: 30.8.2019 | Autor: | Zobrazeno: 309x
Informace k zahájení školního roku 2019/2020

Vloženo: 19.6.2019 | Autor: | Zobrazeno: 166x
V současnosti je velmi obtížné, aby školy stále disponovaly jen těmi nejmodernějšími technologiemi. Peníze na neustálou obnovu technologií prostě (nejenom) v českém školství chybí. Vyjímkou není ani naše škola. Z těchto důvodů je v průběhu roku pro naše žáky připravena celá řada akcí od externích přednášek, exkurzí až po odborné workshopy. V letošním roce již po druhé měli naši studenti možnost připravovat a realizovat graficko - technická data na nejmodernějších tiskových a dokončovacích technologií v hořovickém Repromatu. V červnu jsme zde strávili hned 3 pracovní dny (a část neděle k tomu).

Vloženo: 31.5.2019 | Autor: | Zobrazeno: 253x
Květen není rušný měsíc jen pro maturanty, ale pro celou naší Litegru, v čele s oborem Grafický design obalů. Vedle výuky, písemek i ústního zkoušení, studenti 1.GDO se poprvé seznámili s ERP (ekonomický řídící systém) SW Pro Direct, který je šit na míru obalových firem. A i když byli v pochopení tohoto náročného program, o trochu méně úspěšní než jejich loňští kolegové, šest z nich na základní certifikát, který jim předal zástupce firmy Ing. Zákravský, přece jenom dosáhlo. 3. GDO se naopak vypravila za výrobou papírových pytlů do nedalekého giganta Mondi Group. A těsně před praxí se uskutečnili za účasti profesionálů z firmy Fiala a Šebek závěrečné klauzury pro celý obor GDO.

Vloženo: 8.4.2019 | Autor: | Zobrazeno: 664x
V pondělí 8. dubna studenti z Grafického designu obalů, který je vlajkovou lodí Litegry (skupina designových oborů na SŠ a MŠ) presentovali skupinový projekt „Pivní multipack Budvar“. Hodnotit studenty přijelo 5 zástupců společnosti DS SMITH. Presentace i zhotovené makety hýřily nápady a ani tentokrát se škola za své studenty stydět nemusela.

Vloženo: 2.4.2019 | Autor: | Zobrazeno: 211x
První ročník spolupráce s jedním z nejvýznamnějších producentů tiskových i zpracovatelských technologií, společností Heidelberg, je za námi. Po externích přednáškách připravenými zástupcem firmy Ing. Nyklem, následoval znalostní test a z nejlepších studentů z oboru Grafický design obalů z naší Litegry (součást SŠ a MŠ) byli vybráni vítězové (tedy spíše vítězky), které se zúčastnili na náklady firmy zájezdu do německého Heidelbergu, sídla stejnojmenné firmy. A to nebylo vše. Hned týden poté se vybraní studenti mohli zúčastnit VIP akce pořádané společností DataLine, na které společně s vybranými odborníky z firem mohli shlédnout unikátní zušlechťovací technologii Scodix, tisk na hypermoderním HP Indigo a zároveň českou premiéru naprosto unikátního laserového výseku Highcon.

Vloženo: 22.3.2019 | Autor: | Zobrazeno: 254x
Druhé pololetí začalo před 1,5 měsícem a studenti Grafického designu obalů z prestižní části naší SŠ a MŠ, tedy z bloku LiteGra, rozhodně nezaháleli. Vedle běžných studijních aktivit připravila škola pro naše studenty opět řadu externích akcí. Ty se tentokrát nesly ve znamení těch největších a nejznámějších firem z oboru – Xerox, Heidelberg a Fiala&Šebek Visual Communication. Ale nechyběla ani dlouhodobější práce, kterou teprve budeme obhajovat, a nezadal ji nikdo jiný než jeden z hlavních leaderů ve výrobě obalů, společnost DS SMITH.

Naše žákyně i v letošním roce na kosmeticko-kadeřnickém školení, pořádané firmou SynCare.

Vloženo: 13.2.2019 | Autor: | Zobrazeno: 355x
Již 22. ročníku soutěžní přehlídky stavebních řemesel SUSO se zúčastnili naši žáci oboru truhlář. Soutěž je zaměřena na řemeslnou zručnost, která je cílena na žáky druhých ročníků škol se zaměřením na soutěžní obory.

Vloženo: 8.2.2019 | Autor: | Zobrazeno: 428x
Ve čtvrtek 6. 2. proběhla naše další módní přehlídka vytvořená z obalových materiálů. Modely byly originální a určitě všechny zaujaly. A co se nám líbilo především? Nepředváděli jsme jen pro sebe. Naopak sál obsadili naši příznivci i zvědavci z řad rodičů, kamarádů i náhodných hostů. Za účast děkujeme i panu starostovi a zároveň senátorovi Mgr Ladislavovi Chlupáčovi. A nechyběla ani média a tisk.

Celkem: 78 článků