Město Litoměřice

 

            

        

             

 

Partneři
Kotva
I - škola

iSkola.cz

 

 

Moodle

Moodle

 

 

Školní email

V příštích dnech vaříme
08.04.2020
Nezadáno
09.04.2020
Nezadáno
10.04.2020
Nezadáno

Nabídka pracovních pozic

 

 

 

 

 

 

Mapa webu

Pronájem učeben

Vloženo: 15.6.2015 | Autor: Radovan Šrejbr| Zobrazeno: 2792x | Upravil: Radovan Šrejbr

Naše škola nabízí všem zájemcům z řad veřejnosti pronájem učeben dle jejich potřeb. Všechny učebny jsou v centru Litoměřic v ulici Sovova 2. Pokud si to zájemce přeje, je možné také zajistit kompletní cateringové služby včetně teplých obědů a to přímo v budově, ve které se učebny nachází.

Pro více informací a objednání učeben kontaktujte prosím ředitele školy Mgr. Ladislava Šrejbra na adrese info@ssamsltm.cz nebo na telefonu 416 73 19 20.

Typ učebny Cena/den
Standardní učebna 200 Kč
Počítačová učebna 300 Kč
Aula 300 Kč

Standardní učebna

Jedná se o prostornou učebnu s 15 lavicemi s celkem 30 místy k sezení. V případě potřeby je možné tento počet navýšit. Uspořádání lavic je možné měnit dle potřeb zájemce. Škola disponuje více učebnami tohoto typu, není tedy problém zajistit i více učeben najednou. Součástí učebny je i počítač s interaktivním projektorem, tabulí a připojením k internetu.

 

 

Počítačová učebna

Počítačová učebna s kapacitou 15 pracovišť. Učebna je připojena k internetu, disponuje dataprojektorem, keramickou tabulí. Počítače jsou vybaveny dvoujádrovým procesorem Intel, operačním systémem Windows 8, kancelářským balíkem Office 2013 a 22palcovým LCD monitorem.

 

 

 

Aula

Místnost vhodná pro konání konferencí a setkání pro větší počet účastníků. Standardní kapacita 40 míst může být navýšena až na 50. Součástí je počítač s připojením na internet, dataprojektor, tabule.